Formy płatności

Dla Państwa wygody, proponujemy kilka form płatności, by zagwarantować kupującym jak największą wygodę.

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji w celu przygotowania wysyłki.

 

Przelewem online (najszybsza i najbardziej uniwersalna forma płatności z wyborem większości banków obsługujących płatności internetowe w Polsce).

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Shoper Płatności.

 

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
bekspejs.pl nie ma wpływu na procedowanie wniosków kredytowych/leasingowych oraz decyzje podejmowane przez instytucje finansowe.
 

callmail
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl